O rozwoju w zgodzie z sobą

Kasia o rozwoju

Nazywam się Katarzyna Wandas. Jestem konsultantką kariery, certyfikowanym doradcą zawodowym i trenerką umiejętności miękkich. Moją zawodową pasją jest praca z ludźmi i rozwijanie ich potencjału. Lubię wspólnie odkrywać talenty i magiczne przebłyski, w których dalsza droga staje się jasna. Pomagam działać i żyć w zgodzie z sobą, z własnymi wartościami i mocnymi stronami.

Rekrutacja

Na co dzień pracuję w dziale HR i wspieram innych w rozwoju. Od lat rekrutuję fantastycznych kandydatów na stanowiska specjalistyczne i liderskie. W swojej karierze miałam okazję pracować w wielu branżach (IT, medycznej, reklamowej, edukacyjnej, budowlanej i energetycznej). Dało mi to szeroką perspektywę i mnóstwo wartościowej wiedzy. Zespoły, które pomagałam budować są zgrane, efektywne i lubią ze sobą współpracować, co do dziś daje mi ogromną satysfakcję.

Przez wiele lat wspierałam w rekrutacji największe krakowskie korporacje z sektora BPO i SSC. Znam potrzeby pracodawców w tym obszarze i wiem, czego oczekują od kandydatów. Ta wiedza pozwala mi skutecznie przygotować kandydatów do procesu rekrutacji na dowolnym stanowisku i branży.

Takie połączenie doświadczeń, wyzwań i różnych środowisk daje mi mnóstwo energii i pozwala dziś pracować z fantastycznymi ludźmi.

Szkolenia i rozwój

Wspieram rozwój pracowników prowadząc szkolenia wewnętrzne w obszarze kompetencji miękkich oraz indywidualne konsultacje 1:1 w zakresie rozwoju zawodowego i osobistego. Zapewniam wsparcie liderom w obszarze zarządzania zespołami. Współpracuję z zarządem w obszarze rozwoju organizacji.

Specjalizuję się w szkoleniach z komunikacji, asertywności, negocjacji, feedbacku, zarządzanie sobą w czasie, zarządzanie stresem, autoprezentacji i wystąpień publicznych. Jestem fanką wyboru swojej ścieżki życiowej zgodnej z talentami i osobistymi wartościami. Pomagam je określić i ukierunkować.

Doradztwo zawodowe

Przez wiele lat prowadziłam indywidualne doradztwo zawodowe dla studentów i absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz szkolenia z rozwoju kariery i rozwoju osobistego, w takich obszarach jak: planowanie kariery zawodowej, autoprezentacja, zarządzanie sobą w czasie, odkrywanie własnych mocnych stron, skuteczna komunikacja, zarządzanie stresem, asertywność, przygotowanie dokumentów aplikacyjnych i rozmowa kwalifikacyjna.

Praca ze studentami to jedno z najbardziej pozytywnych doświadczeń zawodowych w moim życiu. Jako doradca zawodowy przeprowadziłam setki konsultacji i rozmów doradczych. Do dziś prowadzę konsultacje w ramach CV point na targach pracy.

Marka pracodawcy

Z wykształcenia jestem miksem marketingowca i HR-owca. Jestem specjalistką ds. Employer Brandingu, Marketingu i PR. Budowałam markę pracodawcy w firmach z branży IT, medycznej, reklamowej i energetycznej. Mam doświadczenie w organizacji targów i konferencji branżowych. Piszę artykuły eksperckie do magazynów i portali branżowych związanych z karierą. 

Marka osobista

Pomagam też tworzyć markę osobistą zgodną z własnymi talentami. Świadome budowanie własnej marki przynosi korzyści niezależnie od tego, czy pracujesz na etacie i zależy Ci na wizerunku eksperta, czy myślisz o własnym biznesie lub już go prowadzisz.

Zmiany

Lubię zmiany, uważam, że nowe doświadczenia zawsze nas wzbogacają a elastyczność jest jedną z najbardziej pożądanych obecnie kompetencji. Pomagam przejść przez zmianę. Pokazuję możliwe scenariusze i pomagam dokonać wyboru najlepszego z nich.

Wierzę, że poznawanie siebie, ciągły rozwój i życie zgodne z własnymi talentami to najlepsze, co może nas spotkać. I wiem, że każdy ma talent, choć nie każdy umie go dostrzec. Chętnie w tym pomagam. 

Kim jestem prywatnie?

Prywatnie jestem fanką nieustającego rozwoju, dobrych, budujących relacji i poszukiwania siebie. Niepoprawnie i romantycznie kocham Kraków i codziennie odkrywam go na nowo, na rolkach, na rowerze bądź pieszo. A od niedawna także na motocyklu, na którym jazda skradła moje serce.

Drugą moją miłością są Włochy, które kocham za słońce, dobre jedzenie, radość i dobrą energię.

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się na konsultacje napisz do mnie. Zapraszam na pierwsze bezpłatne spotkanie, napisz na: holistycznieorozwoju@gmail.com

Możemy spotkać się w Krakowie bądź online.