Kasia o rozwoju

Nazywam się Katarzyna Wandas. Jestem konsultantką kariery, certyfikowanym doradcą zawodowym i trenerką umiejętności miękkich. Moją pasją jest praca z ludźmi i rozwijanie ich potencjału. Lubię wspólnie odkrywać talenty i dalszą drogę rozwoju. Pomagam działać i żyć w zgodzie z sobą, z własnymi wartościami i mocnymi stronami.

Na co dzień pracuję w dziale HR i wspieram innych w rozwoju. Od lat rekrutuję fantastycznych kandydatów na stanowiska specjalistyczne i liderskie. W swojej karierze miałam okazję pracować w wielu branżach (IT, medycznej, reklamowej, edukacyjnej, budowlanej i energetycznej). Dało mi to szeroką perspektywę i mnóstwo wartościowej wiedzy. Zespoły, które pomagałam budować są zgrane, efektywne i lubią ze sobą współpracować, co do dziś daje mi ogromną satysfakcję.

Moją misją jest wspieranie w rozwoju. Realizuję ją m.in. prowadząc szkolenia wewnętrzne w obszarze kompetencji miękkich oraz indywidualne konsultacje 1:1 w zakresie rozwoju zawodowego i osobistego. Specjalizuję się w szkoleniach z komunikacji, asertywności, negocjacji, feedbacku, zarządzanie sobą w czasie, zarządzanie stresem, autoprezentacji i wystąpień publicznych. Jestem fanką wyboru swojej ścieżki życiowej zgodnej z talentami i osobistymi wartościami. Pomagam je określić i ukierunkować.

Prowadzę przez zmianę zarówno osoby jak i całe organizacje. Lubię zmiany i świetnie się w nich odnajduję. Mam ich na swoim koncie sporo (zarówno w obszarze zawodowym, jak i osobistym) i zawsze prowadzą mnie do rozwoju i sprawiają, że sięgam po więcej i osiągam zamierzone cele.

Z wykształcenia jestem miksem marketingowca i HR-owca. Jestem specjalistką ds. employer brandingu, marketingu i PRu. Budowałam wielokrotnie markę pracodawcy, organizowałam targi i konferencje branżowe. Piszę artykuły eksperckie do magazynów i portali branżowych związanych z karierą. 

Pomagam też tworzyć markę osobistą zgodną z własnymi talentami. Świadome budowanie własnej marki przynosi korzyści niezależnie od tego, czy pracujesz na etacie i zależy Ci na wizerunku eksperta, czy myślisz o własnym biznesie lub już go prowadzisz.

Lubię zmiany, uważam, że nowe doświadczenia zawsze nas wzbogacają a elastyczność jest jedną z najbardziej pożądanych obecnie kompetencji. Pomagam przejść przez zmianę lekko i skutecznie. Pokazuję możliwe scenariusze i pomagam dokonać wyboru najlepszego z nich.

Wierzę, że poznawanie siebie, ciągły rozwój i życie zgodne z własnymi talentami to najlepsze, co może nas spotkać. I wiem, że każdy ma talent, choć nie każdy umie go dostrzec. Chętnie w tym pomagam. 

Prywatnie jestem fanką dobrych, budujących relacji i poszukiwania siebie. Niepoprawnie i romantycznie kocham Kraków i codziennie odkrywam go na nowo, na rolkach, na rowerze bądź pieszo. Drugą moją miłością są Włochy, które kocham za słońce, dobre jedzenie, radość i dobrą energię.

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się na konsultacje napisz do mnie: holistycznieorozwoju@gmail.com.

Zapraszam na pierwsze bezpłatne spotkanie.

Możemy spotkać się w Krakowie bądź online.