Cześć, cieszę się, że tu jesteś!

O rozwoju

Nazywam się Katarzyna Wandas. Jestem  konsultantem kariery, certyfikowanym doradcą zawodowym i trenerem umiejętności miękkich. Moją zawodową pasją jest praca z ludźmi, rozwijanie ich potencjału, wydobywanie talentów i magicznych przebłysków, w których dalsza ścieżka staje się jasna. Pomagam działać i żyć w zgodzie z sobą, własnymi wartościami i mocnymi stronami.

Rekrutacja

Na co dzień szkolę, rekrutuję i wspieram innych w rozwoju. Pracuję w dziale HR dużej organizacji będącej liderem rynku w swojej branży. Od lat rekrutuję fantastycznych kandydatów na stanowiska handlowe, specjalistyczne, inżynierskie, logistyczne, operacyjne i liderskie. W swojej karierze miałam okazję pracować w wielu branżach (m.in. IT, medycznej, reklamowej i energetycznej). Dało mi to szeroką perspektywę i mnóstwo wartościowej wiedzy. Zespoły, które pomagałam budować są zgrane i lubią ze sobą współpracować, co do dziś daje mi ogromną satysfakcję.

Szkolenia i rozwój

Wspieram rozwój pracowników prowadząc szkolenia wewnętrzne w obszarze kompetencji miękkich oraz indywidualne konsultacje 1:1 w zakresie rozwoju zawodowego i osobistego. Specjalizuję się w szkoleniach z komunikacji, asertywności, negocjacji, zarządzanie sobą w czasie, zarządzanie stresem, autoprezentacji i wystąpień publicznych. Jestem fanką wyboru swojej ścieżki życiowej zgodnej z talentami i osobistymi wartościami. Pomagam je określić i ukierunkować.

Doradztwo zawodowe

Przez wiele lat prowadziłam indywidualne doradztwo zawodowe dla studentów i absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz szkolenia z rozwoju kariery i rozwoju osobistego, w takich obszarach jak:

  • Planowanie kariery zawodowej
  • Autoprezentacja
  • Zarządzanie sobą w czasie
  • Odkrywanie własnych mocnych stron
  • Skuteczna komunikacja
  • Zarządzanie stresem
  • Asertywność
  • Przygotowanie dokumentów aplikacyjnych
  • Rozmowa kwalifikacyjna

Praca ze studentami to jedno z najbardziej pozytywnych doświadczeń zawodowych w moim życiu. Jako doradca zawodowy przeprowadziłam setki konsultacji i rozmów doradczych.

Marka pracodawcy

Jestem specjalistą ds. Employer Brandingu, Marketingu i PR. Budowałam markę pracodawcy w firmach z branży IT, medycznej, reklamowej i energetycznej. Mam doświadczenie w organizacji targów i konferencji branżowych. Piszę artykuły eksperckie do magazynów i portali branżowych związanych z karierą. 

Marka osobista

Pomagam też tworzyć markę osobistą zgodną z własnymi talentami. Markę osobistą którą każdy z nas ma ale nie każdy buduje ją świadomie.

Współpraca z biznesem

Przez wiele lat wspierałam w rekrutacji największe krakowskie korporacje z sektora BPO i SSC. Znam potrzeby pracodawców w tym obszarze i wiem, czego oczekują od kandydatów. Ta wiedza pozwala mi skutecznie przygotować kandydatów do procesu rekrutacji na dowolnym stanowisku i branży.

Takie połączenie doświadczeń, wyzwań i różnych środowisk daje mi mnóstwo energii i pozwala dziś pracować z fantastycznymi ludźmi.

Wierzę, że poznawanie siebie, ciągły rozwój i życie zgodne z własnymi talentami to najlepsze, co może nas spotkać. I wiem, że każdy ma talent, choć nie każdy umie go dostrzec. Chętnie w tym pomagam. 

Kim jestem prywatnie?

Prywatnie jestem fanką nieustającego rozwoju, dobrych, budujących relacji, poszukiwania siebie i odnajdywania szczęścia w dobrej codzienności. Niepoprawnie i romantycznie kocham Kraków i codziennie odkrywam go na nowo, na rolkach, na rowerze bądź pieszo. Drugą moją miłością są Włochy, które odwiedzam przy każdej nadarzającej się okazji.

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się na konsultacje napisz do mnie: holistycznieorozwoju@gmail.com

Możemy spotkać się w Krakowie bądź online.